مداد ابرو اتد شماره 31
مداد ابرو اتد شماره 31etude-eybrow-pencil-no-31

مداد ابرو اتد شماره 31

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2020201

تماس بگیرید

معرفی

مداد ابروی اتد شماره 31 با رنگ قهوه ای تیره خاصی که دارد میتواند رنگ موهای ابرو را بسیار زیبا کند.جنس بدنه این محصول از فلز محکم میباشد و سر این مداد طوری بوده که کاربر به راحتی میتواند این مداد را روی ابروی خود بکشد و طرح و یا خطهای باریک ایجاد کند،و کارکرد با آن دقیق و آسان است.

بررسی تخصصی


مداد ابرو زیتونی 31 - Etude Corporation

تغییر شکل و مدل ابروهای خانها و دختران جوان میتواند جذابیت خاصی در ظاهر آنها ایجاد کند در بعضی موارد اقدام به برداشتن موهای اطراف ابرو میکنند ولی در بسیاری موارد میتوانند از مداد ابرو استفاده کنند که بسیار راحت تر میباشد،با اضافه کردن خطوط باریک و یا ضخیم میتوان فرم و شکل خاص در ابرو را بوجود آورد تا طرح مورد نظر خود برسید. مداد ابروی اتد شماره 31 دارای رنگ قهوه ای تیره و تولید کمپانی امور پاسفیک میباشد که میتوانید با آن تغییرات خاصی در ابروی خود بوجود آورید.

مداد ابروی اتد شماره 31 با رنگ قهوه ای تیره خاصی که دارد میتواند رنگ موهای ابرو را بسیار زیبا کند.جنس بدنه این محصوا از فلز محکم میباشد و سر این مداد طوری بوده که کاربر به راحتی میتواند این مداد را روی ابروی خود بکشد و طرح و یا خطهای باریک ایجاد کند،و کارکرد با آن دقیق و آسان است.

 

مداد ابرو اتد شماره 31

 

یک سر مداد ابروهای اتد دارای برس گرد میباشد و سر دیگر آن دارای مداد میباشد که برس آن برای مرتب کردن ابرو و سر مداد آن برای کشیدن خط ابرو و یا پر کردن بین خطوط است. طراحی این محصول خلاقانه را شرکت اتود هاوس انجام داده است. این محصول که برای شرکت امور پاسفیک میباشد که به اتد معروف است.

 

کد اصالت کالا : 1648454828837386

 

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2020201
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید