آرایشی و بهداشتی نایک

   مرکز فروش لوازم آرایشی ، ادکلن ، لوازم  و تجهیزات آرایشگاهی ، لوازم تخصصی ( کاشت ناخن ، اکستنشن مو ،لیزر ،تاتو   گریم و غیره ... )

 آرایشی نایک بیش از 20 سال پیش فعالیت خود را در حوزه لوازم آرایشگاهی و بهداشتی شروع کرد و با توجه به فعالیت صادقانه در این حوزه توانست توجه مشتریان را به خود جذب کند و تعداد و اقلام محصولات آرایشی و بهداشتی خود را گسترش دهد و متناسب با نیاز مشتریان حرکت کند .چند سالی این روال ادامه پیدا کرد و آرایشی نایک ، سیاست رضایت مشتری و اخلاق مداری در حوزه فروش را الویت اصلی کار قرار داد ، به لطف حق تعالی تعداد مشتریان وفادار کسترش پیدا کرد و دامنه مشتریان آرایشی نایک به کل کشور انتقال پیدا کرد و از شهرهای مختلف سفارش می رسید و ارسال میشد.بعد از گسترش حوزه کاری  و مشتریان تصمیم بر این شد که یک تیم تحقیقاتی برای بهبود و توسعه بکار گرفته شود که نتایج مثبت یشتری در پی داشت و حوزه کاری ما بیش از گذشته گسترش پیدا کرد. چندی نگذشت که فضای مجازی گسترش پیدا کرد و با آمدن فیس بوک ، معرفی و فروش محصول سهولت بیشتری پیدا کرد.

بعد از مدتی شبکه های اجتماعی زیادی همچون اینستاگرام و تلگرام و وایبر و غیره ... وارد فضای مجازی شدند که آرایشی نایک با ورود به شبکه های اجتماعی بار دیگر رضایت مشتری و موفقیت خود را تضمین کرد.در همین حال با ایجاد سایت تخصصی فروش لوازم آرایشی (online shopping) و گرفتن مجوزهای لازم از وزارت صنعت ،معدن و تجارت ، یک فضای امن و آسوده برای خرید با اطمینان برای مشتریان و آرایشگران کل کشور ایجاد شد. اکنون ما به داشتن مشتریانی چون شما افتخار میکنیم و همچنان سیاست کاری ما بر پایه صداقت و کیفیت باقیست.

 

آدرس دفتر مرکزی:

        تهران،میدان فردوسی،خیابان موسوی،بالاتر از تقاطع موسوی و سمیه

تلفن تماس دفتر تهران: 

        جهت هماهنگی: 09120601692 و 09127354975

آدرس نمایندگی شمال کشور: 

        مازندران،آمل،خیابان امام رضا،جنب رضوان 24  ، کد پستی:

تلفن دفتر نمایندگی شمال کشور: 

       دفتر:      01143244338

       همراه:   09113259736

 صاحب امتیاز مجموعه آرایشی نایک، محمد صادقی میباشد.(مطابق با اینماد) تلفن صاحب امتیاز 09113259736 و 09120601692

ایمیل:  INFO@ArayeshiNike.ir

 

 

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید