درباره ما

آرایشی و بهداشتی نایک

   مرکز فروش لوازم آرایشی ، ادکلن ، لوازم  و تجهیزات آرایشگاهی ، لوازم تخصصی ( کاشت ناخن ، اکستنشن مو ،لیزر ،تاتو   گریم و غیره ... )

 آرایشی نایک بیش از 20 سال پیش فعالیت خود را در حوزه لوازم آرایشگاهی و بهداشتی شروع کرد و با توجه به فعالیت صادقانه در این حوزه توانست توجه مشتریان را به خود جذب کند و تعداد و اقلام محصولات آرایشی و بهداشتی خود را گسترش دهد و متناسب با نیاز مشتریان حرکت کند .چند سالی این روال ادامه پیدا کرد و آرایشی نایک ، سیاست رضایت مشتری و اخلاق مداری در حوزه فروش را الویت اصلی کار قرار داد ، به لطف حق تعالی تعداد مشتریان وفادار کسترش پیدا کرد و دامنه مشتریان آرایشی نایک به کل کشور انتقال پیدا کرد و از شهرهای مختلف سفارش می رسید و ارسال میشد.بعد از گسترش حوزه کاری  و مشتریان تصمیم بر این شد که یک تیم تحقیقاتی برای بهبود و توسعه بکار گرفته شود که نتایج مثبت یشتری در پی داشت و حوزه کاری ما بیش از گذشته گسترش پیدا کرد. چندی نگذشت که فضای مجازی گسترش پیدا کرد و با آمدن فیس بوک ، معرفی و فروش محصول سهولت بیشتری پیدا کرد.

بعد از مدتی شبکه های اجتماعی زیادی همچون اینستاگرام و تلگرام و وایبر و غیره ... وارد فضای مجازی شدند که آرایشی نایک با ورود به شبکه های اجتماعی بار دیگر رضایت مشتری و موفقیت خود را تضمین کرد.در همین حال با ایجاد سایت تخصصی فروش لوازم آرایشی (online shopping) و گرفتن مجوزهای لازم از وزارت صنعت ،معدن و تجارت ، یک فضای امن و آسوده برای خرید با اطمینان برای مشتریان و آرایشگران کل کشور ایجاد شد. اکنون ما به داشتن مشتریانی چون شما افتخار میکنیم و همچنان سیاست کاری ما بر پایه صداقت و کیفیت باقیست.

 

آدرس دفتر مرکزی:

        تهران،میدان فردوسی،خیابان موسوی،بالاتر از تقاطع موسوی و سمیه

تلفن تماس دفتر تهران: 

        جهت هماهنگی: 09120601692 و 09127354975

آدرس نمایندگی شمال کشور: 

        مازندران،آمل،خیابان امام رضا،جنب رضوان 24  ، کد پستی:

تلفن دفتر نمایندگی شمال کشور: 

       دفتر:      01143244338

       همراه:   09113259736

 صاحب امتیاز مجموعه آرایشی نایک، محمد صادقی میباشد.(مطابق با اینماد) تلفن صاحب امتیاز 09113259736 و 09120601692

ایمیل:  INFO@ArayeshiNike.ir